Rolety Żaluzje Częstochowa

Chcesz zapytać o produkty ? Prosimy o kontakt,
7

rolety impresjaOsłony okienne to ważne elementy wystroju każdego pomieszczenia. Niegdyś dominowały tu cienkie firanki i zasłony. Dziś prawie wszędzie zastępują lub uzupełniają je, nowoczesne i funkcjonalne osłony okienne, jakimi są rolety. Wyjątkowym produktem tego typu są rolety Impresja, które są nowatorskim połączeniem cech rolet i żaluzji. Rolety takie umożliwiają wygodną i precyzyjną regulację światłem, dzięki temu, że składają się z dwóch materiałów, z których każdy inaczej przepuszcza światło. Dodatkowo rolety takie reguluje się jednym uniwersalnym koralikiem. Rolety impresja zyskują coraz więcej użytkowników dzięki prostocie obsługi, elegancji, funkcjonalności i łatwemu czyszczeniu. Praca rolet przebiega niemal bezszelestnie, jest przy tym szybka i płynna. W każdej takiej rolecie instalujemy maskownice mechanizmów regulacyjnych. Maskownice te dobieramy indywidualnie do kolorystyki okien. Po zamontowaniu rolet Impresja, ramy okienne pozostają nienaruszone. Zdejmowanie rolet jest bardzo łatwe. Zastosowane w nich obciążniki utrzymują obydwie tkaniny przy szybach, gdy okna są uchylone. 

Czytaj więcej: rolety impresja

rolety fantazja, rolety w prowadnicachW niektórych pomieszczeniach konieczne jest zamontowanie rolet, które bardzo ściśle przylegają do szyb. Chodzi mianowicie o mieszkania bardzo nasłonecznione i miejsca, w których przenikanie światła pomiędzy brzegiem rolety a ramą okienną bardzo przeszkadza. Najlepszym rozwiązaniem w przypadku takich pomieszczeń są rolety Fantazja Lux. Rolety takie wykonujemy z tkanin, które bardziej lub mniej przepuszczają światło. Spuszczone rolety przylegają do szyb na całej długości, dzięki temu, że ich brzegi umieszcza się w prowadnicach bocznych. Prowadnice te dostosowujemy kolorystycznie do ram okiennych, dzięki czemu całość prezentuje się estetycznie i elegancko. Maskownice, w których ukryte są regulatory rolet, również mają kolor ram. Montaż rolet Fantazja Lux jest całkowicie bezinwazyjny i nieszkodliwy dla stolarki okiennej. Rolety takie sprawdzają się i dobrze wyglądają na oknach aluminiowych, plastikowych i wykonanych z drzewa. Rolety Fantazja Lux wykonujemy z tkanin o wielu grubościach, wzorach i kolorach.

Czytaj więcej: rolety fantazja

rolety rzymskieBardzo ważnym elementem wystroju każdego wnętrza są przesłony okien. Stosuje się je głównie po to, by regulować ilość światła wpadającego do środka. Ale osłony takie to także element zdobniczy. Takim elementem są niewątpliwie rolety rzymskie. W przeciwieństwie do innych tego typu produktów, można wykonywać je z tkanin, które przynoszą sami klienci. Rolety rzymskie drapuje się i układa tak, by po każdym spuszczeniu wyglądały dokładnie tak samo. Efekt ten osiąga się dzięki zastosowaniu tunelików z wkładkami i fiszbin. Tkaniny roletowe rolet rzymskich łatwo się zdejmuje, pierze i z powrotem zakłada na okna. Nasza firma wykonuje rolety rzymskie z tkanin powierzonych oraz z bogatej palety materiałów dostępnych w firmie.

rolety drewniane, maty bambusowe drewnianeRolety drewniane to maty, które wykonuje, a raczej wyplata się z giętkich listew i patyczków naturalnego drzewa bambusowego. Nawijane na wałki nawojowe maty tego typu, doskonale zdobią i chronią pomieszczenia przed zbytnią inwazją światła dziennego. Bambusowe rolety okienne ceni się głównie za ich naturalność, oryginalność i elegancję. Swoje piękno zawdzięczają one naturalnym i delikatnym wzorom, jakie tworzą w nich naturalne włókna bambusa. Nasze rolety drewniane posiadają wiele dodatkowych ozdób, a są nimi kolorowe tasiemki zabezpieczające brzegi mat przed strzępieniem, włókna egzotycznych traw, kolorowe nici itp. Rolety drewniane obsługuje się równie łatwo jak te zrobione z tworzyw sztucznych. Ręcznie wyplatane maty bambusowe można zobaczyć w oknach coraz liczniejszych domów, mieszkań i lokali użytkowych. Oferta wzornicza i kolorystyka naszych rolet drewnianych jest bardzo szeroka. 

Czytaj więcej: rolety drewniane

rolety wolnowiszące naokienne

Rolety to bardzo wygodne i praktyczne osłony okienne. Zamiast przesuwać tradycyjne firanki, po prostu spuszcza się i podnosi tkaniny nawinięte na wałki zamontowane na ramach okiennych. Rolety wolnowiszące montuje się samodzielnie i równie łatwo ściąga się je z okien. W naszej ofercie znajdują się rolety wolnowiszące o różnych wymiarach, różnych kolorach i grubościach tkanin. Rolety takie obsługiwane są za pomocą łańcuszków lub sznurków, które ciągnie się w górę lub w dół. W zależności od tego, czy chce się podnieść, czy opuścić roletę.

Czytaj więcej: rolety RM

rolety dachowe

Okna dachowe, podobnie jak pozostałe potrzebują odpowiednich osłon. Osłonami takimi są rolety dachowe Premium. Omawiany produkt wyjątkowo dobrze sprawdza się i prezentuje na oknach połaciowych. Sprawdza się, ponieważ wykonany jest z materiałów najwyższej jakości, gwarantujących trwałość i długie użytkowanie. Prezentuje się, bo wyposażono go w płaskie maskownice i ściśle dopasowane prowadnice. Prowadniki rolet łączone są metodą wykorzystującą ultradźwięki. Rolety Premium dostępne są w licznych wzorach i kolorach. Nasze rolety wyglądają pięknie, ponieważ wykańczamy je różnorodnymi detalami.

Rolety dachowe Premium są sterowane za pomocą systemów sprężyn. Dzięki ich zastosowaniu rolety nie odchylają się od okien w pozycjach uchylnych, nie zsuwają się samoczynnie, a sterowanie nimi jest płynne i szybkie. W oknach znajdujących się wysoko montujemy dodatkowe sztyce sterujące.  

żaluzje plisowane - plisy

Plisy to jeden z rodzajów osłon okiennych. Osłony takie stosuje się na oknach, które znajdują się w dachu. Plis okiennych w żadnym razie nie należy kojarzyć z nietrwałymi osłonami wykonanymi z byle jakich materiałów. Materiały stosowane w plisach okiennych naszej firmy, są równie trwałe, sprawdzone i solidne, jak te, z których wykonujemy pozostałe produkty. Nasze plisy okienne posiadają trwałe  i funkcjonalne mechanizmy regulacji. Żaluzje plisowane to produkt stosowany w oknach o nietypowych kształtach, takich jak koło, czy trójkąt, a także przydatny do szybkiego i wygodnego przysłaniania dużych powierzchni. 

Żaluzje plisowane i ich rodzaje. Plisy okienne typ PL11 – najlepsze żaluzje do okien dachowych, wyposażone w linki boczne utrzymujące je blisko szyb, A także na wybranej wysokości. Wyjątkową ofertą są tu opcjonalne mechanizmy elektryczne, dające możliwość sterowania żaluzjami używając pilota.
Plisy okienne typ VS – w tym wypadku regulacja żaluzji odbywa się przy pomocy uchwytów montowanych u dołu. Ten typ żaluzji plisowanych porusza się w obydwu kierunkach. Plisy okienne VS to dwie warstwy tkanin o zróżnicowanej przepuszczalności światła. Dzięki takiemu rozwiązaniu, regulacja światłem jest bardzo precyzyjna i wygodna.
Plisy okienne typ SD – przeznaczone są do przesłaniania okien łukowych, a także w kształcie koła. Plisy te zbudowane są z paneli.
Plisy okienne typ F1 są regulowane w tradycyjny sposób, to znaczy sznurkiem. Plisy utrzymują się nieruchomo na każdej wysokości szyby. Nasze doświadczenie wskazuje, że dobieranie plisowanych osłon okiennych nie zawsze jest proste. Dlatego nasi klienci mogą liczyć na pomoc i wsparcie w zakresie doboru odpowiednich plis i szacowania kosztów swoich zamówień. Podczas spotkań z naszymi asystentami, każdy może obejrzeć nasze produkty i dobrać je do własnych potrzeb. Oferujemy liczne typy żaluzji plisowanych. Dokładamy wielu starań by typów tych było coraz więcej i by odzwierciedlały one potrzeby i oczekiwania klientów. Nasze plisy okienne montujemy na wiele sposobów i udoskonalamy ich obsługę, stosując w nich zróżnicowane mechanizmy regulacji. Poszczególne typy plis okiennych można podnosić i opuszczać ręcznie lub pilotem. Utrzymanie żaluzji plisowanych w czystości nie przysparza żadnych problemów. Tkaniny, z których je wykonujemy można moczyć i prać. Plisowane żaluzje doskonale uzupełniają klasyczne osłony okienne, firanki i zasłony. Plisy okienne oferowane przez naszą firmę mają dwu lub pięcioletnią gwarancję.

żaluzje łódźO żaluzjach  aluminiowych można powiedzieć przede wszystkim to, że od wielu lat biją one rekordy popularności jeśli chodzi o stosowanie ich w oknach i wnękach. Dlaczego najprostsze i najbardziej klasyczne przesłony okienne są tak popularne? Po pierwsze właśnie dlatego, że znane są od lat, proste w obsłudze, trwałe i tradycyjne. Po drugie dlatego, że są najtańszymi przesłonami okiennymi dostępnymi na rynku. Po trzecie dlatego, że występują w tak wielu odmianach kolorystycznych. My poszliśmy jeszcze dalej i w swojej ofercie umieściliśmy żaluzje aluminiowe drewnopodobne i perforowane. Żaluzje aluminiowe produkujemy w wymiarach 16mm, 25mm i 50mm. 

 

żaluzje aluminiowe 16mm i 25mm - żaluzje venus

Żaluzje aluminiowe Venus. Ten typ żaluzji dostępny jest w wymiarach 16mm i 25mm. Zapewniamy, że żaluzje te wykonane są precyzyjnie i dobrze dobrane do każdego okna, drewnianego, aluminiowego czy plastikowego. Dostępność odmian kolorystycznych jest bardzo duża. Toteż dobranie żaluzji aluminiowych do każdego wnętrza, nie stanowi żadnego problemu. Zabezpieczenia w postaci linek bocznych utrzymują żaluzje przy szybie, gdy okno jest odchylone od pionu. Regulacja żaluzji Venus jest wyjątkowo szybka i wygodna, ponieważ służy do niej zaledwie jeden koralik. Żaluzje aluminiowe Venus dostępne są także w wersjach perforowanych i drewnopodobnych.
Żaluzje Venus Standard – mechanizm ustawczy to pokrętło i sznurek. Produkt ten cieszy się wyjątkową popularnością u klientów, którzy od lat mają w swoich oknach klasycznie regulowane aluminiowe osłony okienne. W pomieszczeniach, gdzie konieczne jest duże ograniczenie dopływu światła z zewnątrz, doskonale swoje zadanie spełnią żaluzje aluminiowe typu Light Less.

Czytaj więcej: żaluzje aluminiowe 16mm i 25mm

żaluzje aluminiowe 50mmŻaluzje aluminiowe 50mm. Ten typ ma najszersze listewki aluminiowe i z tego powodu najlepiej montować je na dużych powierzchniach, oknach i przegrodach szklanych. Żaluzje w tym wymiarze można zamawiać w trzech rodzajach: Standard, Retro i Retro Minus. Żaluzje aluminiowe 50mm Standard: całe aluminiowe, proste i klasyczne. Żaluzje aluminiowe 50mm Retro: osłony okienne robione na wzór tych sprzed dziesięcioleci. Duże mechanizmy sterujące, bardzo widoczne, pomalowane na srebrno lub barwę mosiądzu. Drewniane listwy górne i dolne. Dodatkowe taśmy wykończeniowe. Żaluzje aluminiowe 50mm Rretro Minus: skrzyżowanie klasyki z nowoczesnością. Uwidocznione mechanizmy regulacji zastępują tu stylizowane maskownice wykonane z naturalnego drewna. Pozostałe części żaluzji wyglądają nowocześnie. Aluminiowe osłony okienne 50mm dostępne są w dziesięciu kategoriach kolorystycznych, a także w odcieniach drewnopodobnych i perforowanych. Żaluzje aluminiowe 50mm poprawiają komfort przebywania w pomieszczeniach w ciągu dnia, jak i nocnego wypoczynku, ponieważ o każdej porze w pomieszczeniu jest tak jasno lub tak ciemno jak chcą tego ich użytkownicy. Pracownicy naszej firmy pomagają w doborze, pomiarze i oszacowaniu kosztów każdego zamówienia. 

Czytaj więcej: żaluzje aluminiowe 50mm

żaluzje drewnianeŻaluzje drewniane to osłony okienne, które łączą w sobie funkcjonalność nowoczesnych produktów i urok natury. Cechy te związane są z tym, że żaluzje te wykonane są z trzech rodzajów drzewa egzotycznego, bambusa, basswood i abachi, a ich wykonanie i obsługa niczym nie różnią się od wykonania i obsługiwania żaluzji aluminiowych. Drewno, z którego produkuje się żaluzje ma postać cienkich listew, które bez trudu układają się obok siebie, składają przy podnoszeniu i obracają. Nasze propozycje drewnianych osłon okiennych, różnią się od siebie mechanizmami sterowniczymi i szerokością listew. Wymiary listew drewnianych żaluzji wynoszą 2,5cm i 5cm. Mamy nadzieję, że oferowane przez nas drewniane osłony okienne spełnią Państwa wyobrażenia i oczekiwania związane z tego rodzaju produktem. Drewniane osłony okienne i ich rodzaje. Oferta naszej firmy w tym zakresie jest bardzo szeroka. Dopasowanie najlepszych żaluzji drewnianych do każdego okna nie stanowi więc żadnego  problemu. Dzięki zastosowanym elementom dodatkowym, żaluzje drewniane stają się oryginalne i niepowtarzalne. Drewniane osłony okienne produkowane przez nas są trwałe, solidne i wykonane z troską o każdy szczegół. Wszystkie żaluzje drewniane można udoskonalić za pomocą linek bocznych lub wsporników listew dolnych, które utrzymują je przy szybach w pozycjach uchylnych. Żaluzje drewniane produkujemy w niżej wymienionych typach: Standard, Venus i Retro. W naszej firmie mogą Państwo bezpłatnie obejrzeć dostępne produkty i wycenić wstępnie każde zamówienie. Egzotyczne osłony okienne wykonane z naturalnego drewna zdobią i przesłaniają okna wielu domów, mieszkań i lokali użytkowych. Klienci coraz częściej zamawiają takie osłony na swoje okna. 

żaluzje drewniane 25mm

Żaluzje drewniane o wymiarze listew 2,5cm. Listwy tych żaluzji nie są zbyt duże, dzięki czemu ładnie prezentują się na oknach o niedużych skrzydłach. Żaluzje leżą tuż przy szybach, można więc uzupełnić je tradycyjnymi osłonami okiennymi. Żaluzje drewniane 2,5cm typ Standard – podnosi się je, opuszcza i obraca listewki używając do tego celu sznurka i pokrętła wykonanego z drewna. Opcjonalnie omawiany typ żaluzji można sterować elektrycznie. Linki boczne i wsporniki listew dolnych zabezpieczają żaluzje przed odstawaniem od szyby gdy okna są uchylone. Do wyboru mają państwo trzy surowce, z których wykonujemy takie żaluzje: drzewo basswood, drzewo abachi i drzewo bambusowe.

Czytaj więcej: żaluzje drewniane 25mm

żaluzje drewniane 50mm

Żaluzje drewniane 5cm. Listewki w tym typie są dość duże, a w związku z tym, całość lepiej prezentuje się na dużych szybach i szerokich skrzydłach okiennych. Im większy obszar zagospodarujemy takimi żaluzjami, tym więcej zyska na tym całe wnętrze. Żaluzje drewniane 5cm są ozdobą każdego wnętrza, ozdobą, której nie da się pominąć. Zapewniamy, że nasze drewniane przesłony okien,  szklanych przegród i wnęk, zrobione są profesjonalnie i służą swoim właścicielom przez wiele lat. Dajemy gwarancję na jakość drewna, z którego wykonujemy nasze żaluzje. Żaluzje drewniane 5cm wykonujemy z wieloma detalami wykończeniowymi, a oferta odcieni jest równie szeroka. Drewniane osłony okienne udaje się dopasować do każdego wnętrza, zarówno klasycznego jak i nowoczesnego. Żaluzje drewniane 5cm typ Standard – estetyczna osłona świetnie maskuje mechanizmy regulacji. Żaluzje drewniane retro – mechanizmy sterujące wyglądają, jakby wykonano je dość dawno temu, a osiąga się to za sprawą ich kształtu i koloru (mosiężny lub srebrny).

Czytaj więcej: żaluzje drewniane 50mm

moskitiery łódź

Moskitiery, to osłony drzwi i okien, jakie można zastosować w każdym domu i mieszkaniu. Po co się je stosuje? Stosuje się je po to, by podczas letnich gorących miesięcy móc swobodnie zażywać świeżego powietrza i nie doświadczać naturalnych i negatywnych skutków pozostawiania otwartych okien i drzwi balkonowych. A skutki te, to przede wszystkim insekty wlatujące do wnętrz, ale nie tylko one. Latem do domów i mieszkań dostaje się brud, pyłki roślin i drobne śmieci. Przez siatki naszych moskitier nie przedostanie się nic, gdyż są one szczelnie przymocowane do ram i futryn. Elementy mocujące dostosowujemy kolorystycznie do okien i drzwi, dzięki czemu moskitiery prezentują się estetycznie. Siatki naszych moskitier wyposażamy w mechanizmy, dzięki którym łatwo się je zdejmuje i równie łatwo steruje nimi. Drzwiowe i okienne przeciwowadowe produkujemy tylko na indywidualne zamówienia, gdyż muszą mieć wymiary otworów, do których są montowane. Nasze moskitiery zrobione są z materiałów najwyższej jakości, stąd ich funkcjonowanie przez wiele lat jest prawidłowe i bezawaryjne. Moskitiery drzwiowe i okienne mogą wisieć w oknach i drzwiach od wiosny do jesieni, na zimę trzeba je schować.

moskitiery okienne

Gdy na dworze jest gorąco w mieszkaniach, domach i biurach z zamkniętymi oknami, wprost nie da się wytrzymać. Po ich otwarciu z kolei trudno jest wytrzymać w towarzystwie insektów, które od razu dostają się do środka. Otwarte okna bez insektów – to możliwe, jeśli zaopatrzymy je w moskitiery okienne. Moskitiery to cienkie, ale bardzo gęste i trwałe siatki, które uniemożliwiają komarom, muchom, gzom i pszczołom wlatywanie do pomieszczeń. Na siatkach moskitier okiennych zatrzymują się też latające w powietrzu pyłki roślin, wszędobylski kurz i liście. Nasze moskitiery okienne wyposażamy w liczne mechanizmy ułatwiające ich obsługę, a także zabezpieczające przed utratą szczelności i przylegania do ram. Wszystkie regulatory ukrywamy w estetycznych kasetach maskujących, a elementy konstrukcyjne malujemy pod kolor okien. Do ochrony okien przed owadami najlepsze są moskitiery ramkowe przesuwane w pionie. Nasze moskitiery okienne są trwałe i funkcjonalne, ponieważ wykonujemy je z najlepszych surowców, które są odporne na działanie słońca, wiatru i deszczu. Moskitiery okienne nie tolerują mrozu i śniegu, toteż na zimę bezwzględnie trzeba je zdjąć i przechować do następnego sezonu.

moskitiery drzwiowe

Trudno sobie wyobrazić lato, bez otwierania drzwi balkonowych i prowadzących na werandę lub taras. Niestety, zaraz po ich otwarciu w mieszkaniu robi się brudno, a wokół nas zaczynają latać skrzydlaci goście, których nikt nie zapraszał. Insekty nie dostaną się do wnętrza domu i mieszkania, gdy drzwi balkonowe lub tarasowe wyposażymy w siatki przeciwowadowe. Siatki takie bardzo szczelnie przylegają do futryn, dzięki temu mieszkanie i dom pozostają wolne od owadów, pyłków roślin, kurzu i liści. Moskitiery drzwiowe naszej firmy posiadają liczne rozwiązania, dzięki którym poruszają się szybko i gładko. Konstrukcje naszych moskitier dostosowujemy kolorystycznie do futryn drzwiowych, co bardzo podnosi estetykę produktu. Otwieranie moskitier umożliwiają zamocowane w drzwiach, niewielkie uchwyty.

Czytaj więcej: moskitiery drzwiowe

zasłony panelowe panel track

Zasłony okienne panel track to wyjątkowo estetyczne i praktyczne sposoby na regulację ilości światła w pomieszczeniach, gdzie odbywają się spotkania, kursy, sympozja itp. Z zasłonami panel track jasna sala konferencyjna w jednej chwili zmienia się w zaciemnione pomieszczenie przystosowane do projekcji filmów i prezentacji. Jest to możliwe dzięki sprawnym i nowoczesnym manualnym lub elektrycznym mechanizmom sterowania, a także kilkutorowym montażom paneli. Zasłony tego typu szybko można zdjąć i założyć tak, by kolorowe panele układały się w inną kompozycję. Panele track to nie tylko przesłony okienne, to także dekoracyjne przesłony szklanych ścian i szerokich wnęk. Jesteśmy pewni, że nasze przesłony panele track sprawdzą się w każdej sali konferencyjnej, pomieszczeniu szkoleniowym, sali sesyjnej i innych tego typu miejscach.

karnisze elektryczne autoline

Karnisze elektryczne autoline – zasłony przesuwają się same. Karnisze takie, to świetne rozwiązanie w przypadku pomieszczeń z wieloma oknami i zasłonami. Zasłony mogą być rozsuwane pilotem lub delikatnym pchnięciem ich w określoną stronę. Zasłony wiszące na karniszu autoline będą rozsuwały i zasuwały się samoczynnie jeśli zaopatrzymy je w automatykę słoneczną. W przypadku awarii prądu, zasłony rozsuwa i zasuwa się w tradycyjny sposób. Karnisze elektryczne autoline są niezawodne, sprawdzone i trwałe. Można je spotkać w wielu salonach, salach bankietowych, hotelach, restauracjach, teatrach i innych lokalach użytkowych.

 

verticale

Żaluzje pionowe to najlepsze naszym zdaniem, przesłony okien, ścian i wnęk, które znajdują się w dużych salach konferencyjnych, w lokalach biurowych, aulach i salach szkoleniowych. Żaluzje pionowe to pionowo ułożone i obracające się pasy materiału, plastikowe panele lub pasy wykonane z naturalnego drewna bambusowego. Sterowanie żaluzjami pionowymi jest bardzo proste, łatwe i szybkie, szczególnie wówczas, gdy osłony te zaopatrzy się w mechanizmy sterowane elektrycznie i automatykę słoneczną. Tradycyjne żaluzje pionowe ustawia się przy pomocy sznurków. Pionowe przesłony okienne najlepiej wyglądają na dużych powierzchniach, takich jak całe ściany z oknami, wnęki itp.  

Czytaj więcej: verticale

żaluzje fasadowe łódź

Nie każdy wie, że żaluzje można montować w różnych miejscach, to znaczy w środku i na zewnątrz budynków. Tę drugą kategorię stanowią żaluzje fasadowe. Spuszczone żaluzje odgradzają pomieszczenia od niekorzystnych temperatur zewnętrznych. I tak podczas zimy chronią je przed niepotrzebnymi stratami ciepła, a latem pomagają w utrzymaniu wewnętrznego chłodu. Podstawowym zadaniem żaluzji zewnętrznych jest regulacja jasności w pomieszczeniach. Żaluzje takie, to poziomo ułożone listwy, których wymiary mogą być różne, a zależą one od rozległości przesłanianych powierzchni. Montowane na zewnątrz żaluzje steruje się od środka, a obsługa ich jest bardzo komfortowa. Zastosowane systemy linek i prowadnice zapewniają utrzymywanie się lameli tuż przy szybach, nawet wtedy, gdy na dworze hula silny wiatr. Do produkcji takich żaluzji używamy lekkiego i bardzo odpornego aluminium. Lamele maluje się następnie na różne kolory, a pokrywa się je farbami, które nie płowieją i nie ścierają się pomimo nieustannego kontaktu ze słońcem, śniegiem i deszczem. Zadbaliśmy także o odpowiednią estetykę naszych żaluzji fasadowych, ukrywając elementy konstrukcyjne i regulacyjne w estetycznych maskownicach.

Czytaj więcej: żaluzje fasadowe

rolety zewnętrzne antywłamaniowe łódź

Rolety zewnętrzne to osłony okienne montowane w inny sposób niż tradycyjne, na co wskazuje ich nazwa. Montuje się je bowiem na zewnątrz budynków. Wszystkie rolety zewnętrzne posiadają trzy główne elementy, do których zaliczają się: skrzynki w których umieszczane są wałki nawojowe, pancerze z pojedynczych listew, wykończonych u dołu specjalną listwą oraz prowadnic. Rolety takie podnoszą się i opuszczają, a ich najbardziej ruchomą częścią są pancerze, na które składają się pojedyncze listwy, odpowiednio wyprofilowane i połączone. Listwy pancerzy ułożone są poziomo, a ich końcówki przemieszczają się w zamontowanych pionowo, kanałach prowadzących. Rolety zasłaniające okna od zewnątrz mogą być wykonane z profili o różnych wymiarach. Najczęściej stosowane profile są wysokie na 37mm, 39mm, 40mm, 41mm, 45mm, 52mm, 55mm.

Czytaj więcej: rolety zewnętrzne "antywłamaniowe"

markizyJak osłonić werandę, balkon lub stolik ogrodowy przed słońcem? Na to pytanie jest jedna odpowiedź, a są nią markizy. Siedząc pod markizą poczujesz komfort i tylko tyle słońca ile potrzebujesz. Nasze markizy są efektem wielu ciekawych rozwiązań projekcyjnych. Wybór wzorzystych tkanin impregnowanych, które nakładane są na aluminiowe stelaże, jest bardzo szeroki. Markizami można sterować manualnie lub elektrycznie. Nasze markizy współpracują z urządzeniami automatyki pogodowej. 

 

JAK ZAMÓWIĆ ?

KOLORY rolety impresja

> kolor_impres.png

KOLORY żaluzje drewniane

> kolor_drs.png

KOLORY rolety gladkie

> kolor_gr_m.png

KOLORY żaluzje plisowane

> kolor_plisy.png